نتایج جستجو برای عبارت :

آسپرگر

سندرم آسپرگر چه نوع بیماری است؟ نشانگان آسپرگر چیست؟ ممکن است شما هم با افرادی مواجه شده باشید که زود کلافه می‌شوند، توانایی کمی در برقراری ارتباط اجتماعی دارند، از آدم‌ها فرار می‌کنند و حضور دیگران بیش از هر چیز آن‌ها را آزار می‌دهد، همچنین به شکل وسواسی به یک موضوع خاص بیش از اندازه اهمیت می‌دهند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این افراد اینگونه رفتار می‌کنند؟ حتی ممکن است این علائم را در نزدیکانتان ببینید و به همین دلیل علت یاب
ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان و روان‌ درمانگر درباره اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی اظهار کرد: اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی که با نام اختلاف نافذ رشد هم شناخته می‌شود، گروهی از سندروم‌های عصبی رشدی است که توارث چند ژنی دارد، مشخصه اصلی اوتیسم اختلال در  ارتباطات اجتماعی و رفتار‌های محدود و تکراری است، بر اساس انجمن تشخیصی روانپزشکان آمریکا اختلال آسپرگر، اختلال فروپاشنده کودکی (سندروم هلر) و سندروم رت هم در گروه اختلال
زندگی برای کسانی که مبتلا به اوتیسم با عملکرد بالا هستند چگونه است؟
بزرگسالان در طیف اوتیسم تجربیات چشمگیری دارند. با این وجود، افرادی که عملکرد بالاتری دارند، به ویژه در حوزه روابط، آموزش و به طور بالقوه در نیروی کار با برخی از چالش‌های مشترک روبرو هستند.
افراد مبتلا به آسپرگر می‌توانند برای برقراری ارتباط چشمی‌، حفظ مکالمه و جذب انرژی اجتماعی با خود کشمکش داشته باشند که این امر می‌تواند مانع شکل گیری دوستی و روابط عاشقانه شود. آنها هم
زندگی برای کسانی که مبتلا به اوتیسم با عملکرد بالا هستند چگونه است؟
بزرگسالان در طیف اوتیسم تجربیات چشمگیری دارند. با این وجود، افرادی که عملکرد بالاتری دارند، به ویژه در حوزه روابط، آموزش و به طور بالقوه در نیروی کار با برخی از چالش‌های مشترک روبرو هستند.
افراد مبتلا به آسپرگر می‌توانند برای برقراری ارتباط چشمی‌، حفظ مکالمه و جذب انرژی اجتماعی با خود کشمکش داشته باشند که این امر می‌تواند مانع شکل گیری دوستی و روابط عاشقانه شود. آنها هم
دوستش از 10 روز پیش به ما خبر داده که قرار است بیاید ایران. حتی برای خریدِ سوغاتی نظر من را پرسید. گفتم که یک ادکلن به سلیقه‌ی خودش برایم از لندن بیاورد. ادکلن قبلی‌ام فوق‌العاده است. یک پاف کافی‌ست تا همه بگویند «جه بوی خوبی میاد؟! تو ادکلن زدی؟ اسمش چیه؟» حیف که با یک بی‌دقتی، مصرف 6 ماهم ریخت داخل کوله. داشتم می‌گفتم؛ حالا حمید چند روزی‌ست که رسیده رشت. پدرم امروز از اداره تماس گرفت و گفت که دوستش مشتاق است تا به منزلش بیاید. نظر من را پرس
یکی دیگر از اختلالات روانپزشکی، اختلال اوتیسم است . بچه های اوتیسم در تعاملات اجتماعی و ارتباطی و در تکلم خود مشکل دارند . این گونه از افراد نسبت به محیط پیرامون خود واکنش های غیر معمول و غیر معمولی نشان می دهند . به عنوان مثال رفتارهای تکراری انجام می دهند . یا مثلا کلمات فرد مقابل را تکرار می کنند .
اوتیسم کودکی در پسران شیوع بیش تری نسبت به دختران دارد . اوتیسم بیش تر علت ژنتیکی و ارثی دارد .
انواع اختلالات اوتیسم به صورت زیر است :
- اوتیسم کود
نام فیلم: من خان هستم – My Name Is Khan ژانر: ماجراجویی، درام، عاشقانه کارگردان: Karan Johar ستارگان: Shah Rukh Khan, Kajol, Sheetal Menon محصول کشور: هند سال انتشار: 2010 امتیاز: 8.0 از 10 مدت زمان: 2:41:31 خلاصه داستان: «رضوان خان» مسلمانی از بمبئی است، که از سندروم آسپرگر رنج می برد، که باعث ضعف او در روابط اجتماعی شده است. رضوان در آمریکا با یک بیوه زن هندی بنام «ماندیرا» ازدواج می کند. بعد از حادثه 11 سپتامبر، ماجراهای غم انگیزی برای او و خانواده‌اش اتفاق می افتد، و او بخاطر
دانلود پاورپوینت آشنایی با اوتیسم اختلال عصبی اوتیسم آسپرگر اوتیسم و نوجوانی

دسته بندی
پزشکی

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
4409 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

اتیسم به طور خلاصه چیست ؟
تا امروز اتیسم را نوعی اختلال عصبی-رشدی شناخته اند . اتیسم از این جهت اختلال محسوب میشود که مشخصه اصلی آن عدم تعامل با دیگران , انزوای اجتماعی  , به دلیل نقص در ارتباطات و مهارت ها و توانایی های اجتماعی است . همچنین ناتوانی در تحمل تغیرات کوچک و آزار دیدن شخص از این ر
دانلود فیلم Mr. Know-It-All 2018 با دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p BluRay  ,720p BluRay ,1080p BluRay
دانلود دوبله فارسی فیلم مردی که همه چیز می‌داند سال 2018
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : مردی که همه چیز می‌داند-Mr. Know-It-All لینک IMDb امتیاز : 6.6 از 10 – میانگین رای 369 نفر کیفیت : 480p BluRay  ,720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : کمدی, درام فرمت : MKV حجم : 1.77 گیگابایت+950 مگابایت+508 مگابایت مدت زمان: 99 دقیقه زبان: French سال انتشار : 2018 صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان :  François Prévôt-Ley
#مرغ_مقلد
#کاترین_ارسکین
#کیوان_عبیدی_آشتیانی

-عزیزم...ما باید در یک دنیای واقعی زندگی کنیم. من دوستت دارم چون کیتلین هستی.- اما تو گفتی آن فیلم یکی از بهترین ها بود- اره به عنوان یک فیلم. اما این یک زندگی واقعی است. هیچ فیلمی به اندازه ی زندگی واقعی خوب نیست. حتی قابل مقایسه هم نیست. بابا در این مورد اشتباه می کند. فیلم ها بهتر از زندگی واقعی هستند چون در فیلم‌ها فقط آدم بدها می‌میرند. یا لااقل آدم می تواند فیلمی را انتخاب کند که در آن آدم بدها
احساس می‌کنم که مدتی طولانی از وبلاگم دور بوده‌ام. تولید محتوا برای اینستا و کانال، کشمکش‌های افسردگی، تنهایی، مهمان‌داری، برف، قطع برق، قطع اینترنت، عکاسی، آشپزی، ناامیدی، استفاده‌ی بیش از حد از گوشی، سردرد، آنفولانزا، کرختی و موارد مشابه از دلالیل نه چندان راضی کننده‌ی من برای دوری از وبلاگ بوده‌اند. از این بابت احساس خوبی ندارم. تو گویی که بخشی از زندگی‌ام را نادیده گرفته باشم! نمی‌دانستم که احساسات و وبلاگم تا این حد در هم تنیده
گرتا تونبرگ یک فعال سوئدی در اقلیم جوانان است که به دلیل تلاش هایش در مبارزه با تغییرات آب و هوایی ، در سراسر جهان شناخته شده است.گرتا تونبرگ کیست؟گرتا تونبرگ یک فعال جوان اقلیمی سوئد است که از آغاز سال 2018 جنبش بین المللی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را برانگیخت. با پیام ساده "اعتصاب مدرسه برای آب و هوا" که به خط نوشته شده است روی پوستر پوستر ، تونبرگ جمعه ها را پرش کرد و به اعتراض خود در خارج از پارلمان سوئد پرداخت. با تشکر از رسانه های اجتم
گرتا تونبرگ کیست؟گرتا تونبرگ یک فعال جوان اقلیمی سوئد است که از آغاز سال 2018 جنبش بین المللی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را برانگیخت. با پیام ساده "اعتصاب مدرسه برای آب و هوا" که به خط نوشته شده است روی پوستر پوستر ، تونبرگ جمعه ها را پرش کرد و به اعتراض خود در خارج از پارلمان سوئد پرداخت. با تشکر از رسانه های اجتماعی ، اقدامات او گسترش یافته و میلیون ها جوان در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است تا در سازماندهی و اعتراض خود را برگزار کنند
اگر درفرزند خود یا نزدیکانتان نشانه هایی از ابتلا به بیماری اوتیسم ببینید بسیار ناراحت می شوید. هرگز
آسان نیست که متوجه شویم افرادی که به آن ها عشق می‌ورزیم دچار بیماری هستند و اوضاع نابسامانی
دارند. یادگیری همه چیز راجع به این بیماری، ترس و سردرگمی شما را تسکین می‌دهد.و مطالعه راجع به
این موضوع می‌تواند امکانات کمک کردن به افراد دچار این بیماری را فراهم کند.
نحوه شناسایی کودکان مبتلا به اوتیسم
اوتیسم یک بیماری اختلال رشدی است که در او
اختلال رشدی فرزند
انتشار اختلال رشد
معمولاً عباراتی مانند سندروم آسپرگر ، اوتیسم و ​​اختلالات رشدی رشدی افکار یا تصاویر منفی را برای ما به ارمغان می آورد. بنابراین والدینی که متوجه می شود فرزندشان اختلال رشد پراکنده دارد ، به عنوان اولین واکنش احتمالاً می ترسد. واکنش والدین متفاوت است و به محض توجه به اولین علائم ، برخی از کودکان برای تشخیص به متخصصان می روند ، اما برخی دیگر از هرگونه علائمی غافل می شوند. بسیاری اوقات کودکان مبتلا به سندر
اگر درفرزند خود یا نزدیکانتان نشانه هایی از ابتلا به بیماری اوتیسم ببینید بسیار ناراحت می شوید. هرگز

آسان نیست که متوجه شویم افرادی که به آن ها عشق می‌ورزیم دچار بیماری هستند و اوضاع نابسامانی
دارند. یادگیری همه چیز راجع به این بیماری، ترس و سردرگمی شما را تسکین می‌دهد.و مطالعه راجع به
این موضوع می‌تواند امکانات کمک کردن به افراد دچار این بیماری را فراهم کند.
نحوه شناسایی کودکان مبتلا به اوتیسم
اوتیسم یک بیماری اختلال رشدی است که در او
امنیت در دنیای مجازی سال گذشته چالش های بسیاری را پشت سر گذاشت. هکرها با حملات گسترده خود شرکت ها و افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار دادند و کاری کردند تا دنیای سایبری یکی از سیاه ترین دوران خود را پشت سر گذارد.
هک شدن سونی به خاطر ساخت یک فیلم، لو رفتن تصاویر شخصی هنرپیشه های معروف، حمله به بانک اطلاعاتی بیمارستان ها و شرکت های بیمه، از دسترس خارج کردن شبکه های بازی Xbox و Playstation و ... از جمله رویدادهایی بودند که هکر های کلاه سیاه در سال گذشته از

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها